Монитор ASROCK 27 PG27FFS2E IPS FHD
ЗАПИТВАНЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Добави в желани
Добави за сравняване
Наличност: В наличност
Производител: ASROCK
Vendor_url  https://pg.asrock.com/Monitors/PG27FFS2E/index.us.asp
Manufacturer  ASRock
Screen size  27"
Screen type  IPS
Refresh rate  240Hz (max)
Screen resolution  FHD (1920 x 1080)
Screen aspect ratio  16:9
Pixel pitch  0.3114 (mm)
Color gamut  99% sRGB
Brightness  350 nits (Typ.)
Color saturation  16.7M (8bit)
Contrast  1000:1 (typ.)
Response time  5.9ms (GtG); 1ms (MPRT)
Viewing angle  178°(H) / 178°(V)
Signal frequency  HDMI: 30kHz~292KHz (H); 50Hz~240Hz (V) DP: 30kHz~292KHz (H); 50Hz~240Hz (V) VGA: N/A
I/O  HDMI : 2 x HDMI™ 2.1 (TMDS) DisplayPort :1 x DisplayPort™ 1.2 Audio Out :1 x Headphone Out Speaker :2W x 2
Mechanical design  Tilt Adjustment: -5°~+23° Swivel Adjustment: 360° HAS: 0 ~ 130mm Pivot: -90° ~ 90° VESA Mount: 100 x 100 mm (4 screw holes); M4 x 10 mm
Curvature  Flat
Power consumption  Power Consumption (Max): ≦50W Power Saving Mode: ≦0.5 W Power Off Mode: ≦0.3 W Voltage: 100~240Vac, 50/60Hz, 1.5A