Монитор ASROCK 27 PG27FFT1A IPS FHD
ЗАПИТВАНЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Добави в желани
Добави за сравняване
Наличност: В наличност
Производител: ASROCK
Vendor_url  https://pg.asrock.com/Monitors/PG27FFT1A/index.us.asp
Manufacturer  ASRock
Screen size  27"
Display  Anti-Glare
Screen type  IPS
Refresh rate  180Hz (Max.)
Screen resolution  FHD (1920 x 1080)
Screen aspect ratio  16:9
Pixel pitch  0.3108 (mm)
Color gamut  123% sRGB / 94% DCI-P3
Brightness  450 cd/m² (Typ.)
Color saturation  1.07B (8 bit+FRC)
Contrast  1000:1 (Typ.)
Response time  1ms (MPRT)
Viewing angle  178°(H) / 178°(V)
Signal frequency  HDMI: 30KHz~225KHz (H); 48~180Hz (V) DP: 225KHz~225KHz (H); 48Hz~180Hz (V)
I/O  2 x HDMI™ 2.0 1 x DisplayPort™ 1.2 1 x Headphone Out Speaker 2W x 2 100~240Vac, 50/60Hz, 1.5A
Mechanical design  Tilt Adjustment: +23° ~ -5° Swivel Adjustment: +20° ~ -20°
Curvature  Flat
Power consumption  Power Consumption (Max)≦42W; Power Saving: ≦0.5W; Power Off: ≦0.3W