Монитор ASROCK 27 PG27QFT2A
ЗАПИТВАНЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Добави в желани
Добави за сравняване
Наличност: В наличност
Производител: ASROCK
Power Consumption  55W
Power Adapter  100~240Vac, 50/60Hz, 1.5A
Aspect Ratio  16:9
Screen size  27"
Screen type  IPS, Display surface: Anti-glare, QHD,Flicker-free,Low blue light
Refresh rate  180Hz
Screen Resolution  2,560 x 1,440
Pixel Pitch  0.2331 (mm)
Brightness  400 cd/m² (Typ.)
Curvature  Flat
Color Saturation  1.07B (8 bit+FRC)
Contrast  1000:1 (Typ.)
Response Time  1ms(MPRT), 5ms(GTG)
Viewing Angle  178°(H) / 178°(V)
Signal Frequency  HDMI:;15kHz~215KHz (H); 48Hz~144Hz (V);DP:;265kHz~265KHz (H); 48Hz~180Hz (V)
I/O  2 x HDMI™ 2.0;1x DisplayPort 1.4;1 x Headphone jack
Audio  2W x 2
Mechanical Design  Tilt Adjustment: -5° ~ +20°;Swivel Adjustment: -20° ~ +20°;Height Adjustment: 0~100 mm;VESA Mounting: Plate Type: 100 x 100mm (4 screw holes);Screw Type: M4 x 12 mm