Монитор ASROCK 34 PG34QRT3A
ЗАПИТВАНЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Добави в желани
Добави за сравняване
Наличност: В наличност
Производител: ASROCK
Vendor_url  https://pg.asrock.com/Monitors/PG34QRT3A/
Screen size  34"
Screen type  VA/ Anti-Glare
Refresh rate  180Hz (Max.)
Screen resolution  WQHD (3440 x1440)
Screen aspect ratio  21:9
Pixel pitch  0.2318 mm
Color gamut  123% sRGB / 94% DCI-P3
Brightness  500 cd/m² (Typ.)
Color saturation  1.07B (8 bit+FRC)
Contrast  4000:1 (Typ.)
Response time  1ms (MPRT)
Viewing angle  178°(H) / 178°(V)
Signal frequency  HDMI: 30 KHz~160 KHz (H), 48 Hz~100 Hz (V);DP: 30 KHz ~275 KHz (H), 48 Hz ~180 Hz (V)
I/O  2 x HDMI™ 2.0;2 x DisplayPort™ 1.4;1 x USB3.2 Gen1x1 Type-B;4 x USB3.2 Gen1x1 Type-A;1 x Headphone Out (3.5mm)Speaker 2W x 2;100~240Vac, 50/60Hz, 1.5A
Mechanical design  Tilt Adjustment: -5° ~ +23°;Swivel Adjustment: -20° ~ +20°;Height Adjustment: 0 ~ 120 mm;VESA Mount: 100 x 100 mm (4 screw holes), M4 x 10 mm
Curvature  1500R
Features  PG Mini-OLED;POLYCHROME RGB;Integrated Wi-Fi Antenna
Power consumption  Power Consumption (Max)≦100W;Power Saving: ≦0.5W;Power Off: ≦0.3W