Монитор ASROCK 27 PG27QRT1B
ЗАПИТВАНЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Добави в желани
Добави за сравняване
Наличност: В наличност
Производител: ASROCK
Vendor_url  https://pg.asrock.com/Monitors/PG27QRT1B/index.us.asp
Manufacturer  ASRock
Screen size  27"
Display  Anti-Glare Flicker-free Low Blue Light
Screen type  VA
Refresh rate  180Hz (Max.)
Screen resolution  QHD (2560 x1440)
Screen aspect ratio  16:9
Pixel pitch  0.2331 mm
Color gamut  95% DCI-P3 / 132% sRGB
Brightness  300 cd/m² (Typ.)
Color saturation  1.07B (8 bit+FRC)
Contrast  5000:1 (Typ.)
Response time  1ms (MPRT)
Viewing angle  178°(H) / 178°(V)
Signal frequency  HDMI: 30 KHz~230 KHz (H); 48 Hz~144 Hz (V) DP: 30 KHz~265 KHz (H); 48 Hz~180 Hz (V)
I/O  2 x HDMI™ 2.0 1 x DisplayPort™ 1.4 1 x Headphone Out (3.5mm) Speaker 2W x 2 100~240Vac, 50/60Hz, 1.5A
Mechanical design  Tilt Adjustment: -5° ~ +23° VESA Mount: 100 x 100 mm (4 screw holes), M4 x 10 mm
Curvature  1500R
Power consumption  Power Consumption (Max)≦65W; Power Saving: ≦0.5W; Power Off: ≦0.3W