Монитор Asrock PG27FFX1B Gaming Monitor, 27"
ЗАПИТВАНЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Добави в желани
Добави за сравняване
Наличност: В наличност
Производител: ASROCK
Код на продукта: PG27FFX1B
Тип на екрана  LCD
Вид матрица  IPS
Дължина на диагонала на екрана  27"
Тип на резбата  Dot Pitch
Големина на точката  0.3108 мм
Поддържани цветове  16.7M
Максимална резолюция  1920x1080
Максимална скорост на видео-опресняване  520 Hz
Максимална честота на хоризонтално сканиране  577.16 kHz
Минимална честота на хоризонтално сканиране  15 kHz
Минимална вертикална честота на сканиране  60 Hz
Яркост  400 cd/m^2
Контраст  1 000 : 1
Макс. хоризонтален ъгъл  178 °
Макс. вертикален ъгъл  178 °
Време за реакция  1 ms
Обработка на екрана  Anti-Glare
Изображение - съотношение на размерите  16:9
Ергономични функции  Наклон
Цветова гама  sRGB 123%, DCI-P3 94%
Формат на говорителите  Вграден
Тип аудио изход  Стерео
Изходна мощност на канал  2 W
Изходна мощност  4 W
HDMI  2 (HDMI (Type A))
DisplayPort  1
Слушалки  1 (3.5 мм мини жак)
USB 3.2 Gen 1  2 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type B))
Тип захранване  Захранващ модул
Максимално входно напрежение  240 V
Минимална входна честота  50 Hz
Минимално входно напрежение  100 V
Максимална консумирана енергия  68 W
Консумирана енергия в режим на готовност  0.5 W
Вградени устройства  Wi-Fi Adapter
Включени кабели  Захранващ кабел, HDMI кабел, DisplayPort кабел
Включени аксесоари  Ръководство за употреба
Видове монтаж  Десктоп/За монтаж на стена
Монтажни възможности на плосък панел  100x100mm
Съвместими стандарти за монитор  VESA FDMI
Външен цвят  Черен
Дълбочина  56 мм
Височина  366 мм
Ширина  614 мм
Номинално тегло  5.35 кг
Дълбочина  237 мм
Височина  460 мм
Ширина  614 мм
Тегло  5.8 кг
Гаранционни продукти - подлежащи на връщане  Да
Гаранционни условия (месец)  24 мес.
Критерии за валидност на гаранцията  Сериен номер
Широчина на пакет (мм)  460 мм
Височина на пакет (мм)  237 мм