HP EliteBook 745 G2
- €244.91 | 479.00лв.
| Марка | HP |
| Модел | EliteBook 745 G2 |
| Статус | А клас |
| Процесор | AMD PRO A8 |
| Процесор честота | 7150B 1900MHz 4MB |
| Памет обем | 8192MB |
| Памет тип | So-Dimm DDR3L |
| HDD обем | 128 GB |
| HDD стандарт | 2.5 Inch SSD |
| Оптично устройство | |
| Екран размер | 14" |
| Резолюция | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Видео карта | AMD Radeon R5 Graphics |
| Операционна система | |
| USB | USB 3.0 |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Finger Print Camera WWAN DisplayPort |
| Количество | 2 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)