HP EliteBook 745 G6
- €257.00 | 502.65лв.
| Марка | HP |
| Модел | EliteBook 745 G6 |
| Статус | Grade A |
| Процесор | AMD Ryzen 5 PRO |
| Процесор честота | 3500U 2100MHz 4MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер | 14" |
| Резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Видео карта | AMD Radeon Vega 6 Graphics |
| USB | USB 3.1 and USB Type-C/DisplayPort |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Fingerprint Reader Camera HDMI IPS Touchscreen |
| Количество | >10 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)