HP EliteBook 8540p
- €72.00 | 140.82лв.
| Марка | HP |
| Модел | EliteBook 8540p |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 560M 2660Mhz 3MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR3 |
| Storage обем | 250GB |
| Storage стандарт | SATA |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW |
| Екран размер | 15.6" |
| Резолюция | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Видео карта | NVIDIA Quadro NVS 5100M |
| Операционна система | |
| USB | USB 3.0 |
| Батерия статус | Defect |
| Доп. инфо | eSATA DisplayPort |
| Количество | 1 |
| SH Лаптопи | |
| ПАМЕТ | 8GB |
| ТВЪРД ДИСК | |
| ДИСПЛЕЙ | 15.6 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | Intel Core i5 |
| ПАМЕТ, ТИП | So-Dimm DDR3 |
| БАТЕРИЯ СТАТУС | Defect |
| СТАТУС | А клас |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)