HP EliteDesk 800 G1 TWR
- €73.00 | 142.78лв.
| Марка | HP |
| Модел | EliteDesk 800 G1 TWR |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 4570 3200MHz 6MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | DDR3 |
| Storage обем | 180GB |
| Storage стандарт | 2.5 Inch SSD |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW |
| Кутия вид | Tower |
| Количество | 1 |
| SH Компютри | |
| ПАМЕТ | 8 |
| ТВЪРД ДИСК | 180 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | Intel Core i5 |
| ПАМЕТ, ТИП | DDR3 |
| КУТИЯ, ВИД | Tower |
| СТАТУС | А клас |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)