Lenovo ThinkCentre Edge E73
- €61.00 | 119.31лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkCentre Edge E73 |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 4430S 2700MHz 6MB |
| Памет обем | 4GB |
| Памет тип | DDR3 |
| Storage обем | 128GB |
| Storage стандарт | 2.5 Inch SSD |
| Оптично устройство | DVD-RW |
| Кутия вид | Slim Desktop |
| Доп. инфо | Card Reader |
| Количество | 4 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)