Lenovo ThinkCentre M920t
- €319.00 | 623.91лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkCentre M920t |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Процесор честота | 8700 3200MHz 12MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | DDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Оптично устройство | NO OD |
| Кутия вид | Tower |
| Количество | 1 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)