Lenovo ThinkCentre M93p
- €67.00 | 131.04лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkCentre M93p |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 4590T 2000MHz 6MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR3L |
| Storage обем | 500GB |
| Storage стандарт | SATA 2.5" |
| Кутия вид | Tiny Desktop |
| Доп. инфо | Wi-Fi |
| Количество | 1 |
| SH Компютри | |
| ПАМЕТ | 8 |
| ТВЪРД ДИСК | 500 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | Intel Core i5 |
| ПАМЕТ, ТИП | So-Dimm DDR3L |
| КУТИЯ, ВИД | Tiny Desktop |
| СТАТУС | А клас |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)