Lenovo ThinkCentre M93p
- €86.00 | 168.20лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkCentre M93p |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Процесор честота | 4770 3400MHz 8MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | DDR3 |
| Storage обем | 500GB |
| Storage стандарт | SATA 2.5" |
| Оптично устройство | DVD-RW |
| Кутия вид | Slim Desktop |
| Количество | 4 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)