Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 (AMD)
- €390.00 | 762.77лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkPad T14 Gen 2 (AMD) |
| Статус | Grade A |
| Процесор | AMD Ryzen 5 PRO |
| Процесор честота | 5650U up to 4.2GHz 16MB |
| Памет обем | 16GB |
| Памет тип | DDR4 Onboard |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер | 14" |
| Резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Видео карта | AMD Radeon Graphics |
| USB | USB 3.2 and USB Type-C/DisplayPort |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Fingerprint Reader Camera HDMI IPS Ethernet Side docking connector |
| Количество | 5 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)