Lenovo ThinkPad T480
- €246.00 | 481.13лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkPad T480 |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 8250U 1600MHz 6MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер | 14" |
| Резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 620 |
| USB | USB 3.1 and USB Type-C/Thunderbolt |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Fingerprint Reader Camera HDMI IPS 2xBattery |
| Количество | 3 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)