Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 (Intel)
- €306.00 | 598.48лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkPad X13 Gen 2 (Intel) |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Процесор честота | 1115G4 up to 4.10GHz 6MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | LPDDR4X |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер | 13.3" |
| Резолюция | 1920x1200 WUXGA 16:10 |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| USB | USB 3.2 and USB Type-C/Thunderbolt |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Camera HDMI IPS |
| Количество | 4 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)