Lenovo ThinkSmart Core
- €503.00 | 983.78лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkSmart Core |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 1145G7E up to 4.10GHz 8MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | DDR4 Onboard |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Кутия вид | Tiny Desktop |
| Доп. инфо | Wi-Fi |
| Количество | 5 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)