Lenovo 100w Gen 4 Carbon Skin
- €119.00 | 232.74лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | 100w Gen 4 Carbon Skin |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Quad-Core |
| Процесор честота | N100 up to 3.40GHz 6MB |
| Памет обем | 4GB |
| Памет тип | LPDDR5 |
| Storage обем | 128GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер | 11.6" |
| Резолюция | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| USB | USB 3.2 and USB Type-C |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Camera HDMI |
| Количество | >10 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)