Lenovo ThinkCentre Edge S510
- €176.00 | 344.23лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkCentre Edge S510 |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Процесор честота | 6700 3400MHz 8MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | DDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | 2.5 Inch SSD |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW |
| Кутия вид | Slim Desktop |
| Доп. инфо | Card Reader |
| Количество | 3 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)