Lenovo ThinkCentre M700
- €98.00 | 191.67лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkCentre M700 |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 6400T 2200MHz 6MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем | 128GB |
| Storage стандарт | 2.5 Inch SSD |
| Кутия вид | Tiny Desktop |
| Доп. инфо | VGA |
| Количество | 9 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)