Lenovo ThinkCentre M715q Gen 2
- €79.00 | 154.51лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkCentre M715q Gen 2 |
| Статус | Grade A |
| Процесор | AMD Ryzen 3 PRO |
| Процесор честота | 2200GE 3200MHz 2MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Кутия вид | Tiny Desktop |
| Количество | 5 |
| SH Компютри | |
| ПАМЕТ | 8 |
| ТВЪРД ДИСК | 256 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | AMD Ryzen 3 PRO |
| ПАМЕТ, ТИП | So-Dimm DDR4 |
| КУТИЯ, ВИД | Tiny Desktop |
| СТАТУС | А клас |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)