Lenovo ThinkCentre M80q Gen 3
- €779.00 | 1,523.59лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkCentre M80q Gen 3 |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Процесор честота | 12700T up to 4.70GHz 25MB |
| Памет обем | 16GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR5 |
| Storage обем | 512GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Кутия вид | Tiny Desktop |
| Доп. инфо | DB9 Male |
| Количество | >10 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)