Lenovo ThinkCentre M920s
- €503.00 | 983.78лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkCentre M920s |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i9 |
| Процесор честота | 9900 3100MHz 16MB |
| Памет обем | 16GB |
| Памет тип | DDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Оптично устройство | NO OD |
| Кутия вид | Slim Desktop |
| Количество | 1 |
| SH Компютри | |
| ПАМЕТ | 16 |
| ТВЪРД ДИСК | 256 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | Intel Core i9 |
| ПАМЕТ, ТИП | DDR4 |
| КУТИЯ, ВИД | Slim Desktop |
| СТАТУС | А клас |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)