Lenovo ThinkCentre M93p
- €43.00 | 84.10лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkCentre M93p |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Pentium |
| Процесор честота | G3240 3100MHz 3MB |
| Памет обем | 4GB |
| Памет тип | DDR3 |
| Storage обем | 500GB |
| Storage стандарт | SATA |
| Оптично устройство | NO OD |
| Кутия вид | Slim Desktop |
| Количество | 8 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)