Lenovo ThinkPad L460
- €113.00 | 221.01лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkPad L460 |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Pentium Dual-Core |
| Процесор честота | 4405U 2100MHz 2MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR3L |
| Storage обем | 128GB |
| Storage стандарт | 2.5 Inch SSD |
| Екран размер | 14" |
| Резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Видео карта | Intel HD Graphics 510 |
| USB | USB 3.0 |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Extended battery Camera Mini DisplayPort IPS |
| Количество | 1 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)