Lenovo ThinkPad T460p
- €180.00 | 352.05лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkPad T460p |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 6300HQ 2300MHz 6MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем | 192GB |
| Storage стандарт | 2.5 Inch SSD |
| Екран размер | 14" |
| Резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Видео карта | Intel HD Graphics 530 |
| USB | USB 3.0 |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Fingerprint Reader Extended battery Camera HDMI Mini DisplayPort IPS |
| Количество | 1 |
| SH Лаптопи | |
| ПАМЕТ | 8 |
| ТВЪРД ДИСК | 192 |
| ДИСПЛЕЙ | 14 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | Intel Core i5 |
| ПАМЕТ, ТИП | So-Dimm DDR4 |
| БАТЕРИЯ СТАТУС | OK |
| СТАТУС | А клас |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)