Lenovo ThinkPad X13 Gen 1 (AMD)
- €221.00 | 432.24лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkPad X13 Gen 1 (AMD) |
| Статус | Grade A |
| Процесор | AMD Ryzen 3 PRO |
| Процесор честота | 4450U 2500MHz 4MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | DDR4 Onboard |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер | 13.3" |
| Резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Видео карта | AMD Radeon Graphics |
| USB | USB 3.2 and USB Type-C/DisplayPort |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Camera HDMI IPS |
| Количество | 5 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)