Lenovo ThinkPad Yoga 11e
- €159.01 | 311.00лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkPad Yoga 11e |
| Статус | А клас |
| Процесор | Intel Celeron Dual-Core |
| Процесор честота | N2940 1830MHz 2MB |
| Памет обем | 4096MB |
| Памет тип | So-Dimm DDR3L |
| HDD обем | 128 GB |
| HDD стандарт | 2.5 Inch SSD |
| Оптично устройство | |
| Екран размер | 11.6" |
| Резолюция | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Видео карта | Intel HD Graphics 520 |
| Операционна система | |
| USB | USB 3.0 |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Camera HDMI IPS Touchscreen |
| Количество | >10 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)