Lenovo ThinkSmart Hub Teams
- €462.00 | 903.59лв.
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkSmart Hub Teams |
| Кутия вид | All-In-One |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 8365U 1600MHz 6MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем | 128GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер | 10.1" |
| Резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Доп. инфо | Wi-Fi Touchscreen |
| Количество | 1 |
| SH All in One Компютри | |
| ПАМЕТ | 8 |
| ТВЪРД ДИСК | 128 |
| ДИСПЛЕЙ | 10.1 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | Intel Core i5 |
| ПАМЕТ, ТИП | So-Dimm DDR4 |
| СТАТУС | А клас |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)