HP ProOne 600 G2
- €146.00 | 285.55лв.
| Марка | HP |
| Модел | ProOne 600 G2 |
| Кутия вид | All-In-One |
| Статус | Grade B |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 6500 3200MHz 6MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем | 128GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW |
| Екран размер | 21.5" |
| Резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Доп. инфо | Camera Wi-Fi Card Reader IPS |
| Операционна система | |
| Количество | 1 |
| SH All in One Компютри | |
| ПАМЕТ | 8GB |
| ТВЪРД ДИСК | |
| ДИСПЛЕЙ | 21.5 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | Intel Core i5 |
| ПАМЕТ, ТИП | So-Dimm DDR4 |
| СТАТУС | B клас |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)